O ATELIER

ATELIER MARIA CIESIELSKA | PROJEKTANKA

SUKNIE ŚLUBNE I WIECZOROWE

Maria Ciesielska jest młodą, kreatywną, ambitną projektantką, znaną na arenie zwłaszcza wielkopolskiego i dolnośląskiego regionu. Od niedawna na stałe we Wrocławiu- magnetyczne przyciąganie do strojów Pani Marii zadziałało w obie strony i nareszcie jest bliżej. Ubiera najpiękniejsze kobiety na Dolnym Śląsku np. na wyborach Miss Lata, a te, które jeszcze o tym nie wiedzą, stają się piękne i świadome swojej kobiecości w sukniach Jej projektu . Sukienki projektantki zdobią zagraniczne salony Nowego Jorku, Berlina, Londynu, Pragi i Budapesztu. Klientki z całego świata, czasami tylko w oparciu o kontakt telefoniczny- cieszą się doskonale wykonaną kreacją, idealnie dobraną do gustu zamawiającej.

Maria Ciesielska to nie tylko talent i genialne zdolności wyssane z mlekiem matki, ale również lata pracy od maleńkości. Pasja, praca, hobby, codzienność, potrzeba. Wszystko zawiera się w tym co robi artystka. Mocne podwaliny techniczne, setki kilometrów przeszytych kuponów materiału, niezliczone ilości tylko zadowolonych klientek to niezawodna szkoła wypowiedzianych kobiecych pragnień, która nauczyła artystkę umiejętnego łączenia tego co słyszy i co widzi jej wprawne oko, a co przenosi na materiał i tworzy Jej Królewską Mość Suknię. Projektantka jest pomysłowym architektem stroju, dopasowuje się do każdego poczucia smaku i stylu. Jeżeli marzysz o kreacji na miarę w każdym ważnym dla Ciebie dniu to Atelier Marii Ciesielskiej jest miejscem numer jeden na liście do odwiedzenia! Charakterystyczne wszędobylskie koronki i mocno podkreślona linia kobiecej sylwetki, przełamywanie stereotypów, nadawanie lekkości bytu, a jednocześnie charakteru każdej kreacji- to znaki szczególne Artystki.

Maria Ciesielska to niezbędny twórca strojów i chwil szczególnych. Ze względu na okazje, potrzebę, prezent, albo po prostu ochotę na niesztampowe ubranie. Projektantka tworzy zupełnie inny wymiar kreacji- nienapompowanych lekkimi trendami, które mijają jak letni wietrzyk. Artystka ma niespotykaną intuicję modową, a jednocześnie suknie Jej projektu są ponadczasowe, eleganckie i piękne. Ma również znaki szczególne- idealnie podkreśla kobiecość, nawet w warunkach powszechnie uważanych za „niemożliwe”. Stroje szyte na zamówienie klientów tworzone są zawsze przy ich współudziale . Kreacje powstają zawsze na kanwie wyobrażeń i marzeń zamawiającego- najważniejsze jest dopasowanie stroju do Tego, kto będzie go nosił, tak żeby tworzyli jedną całość, tak samo pod względem wizualnym jak i komfortu noszenia stroju. Bez wątpienia bardzo niezwykłe miejsce- nie bez powodu schowane w cieniu drzew, czeka na tych którzy w pełni świadomie szukają czegoś, lub kogoś, kto przybliży ich marzenia o dobrej prezencji. Warto odwiedzić to miejsce, jeżeli pragniemy powiewu świeżości, niebanalności i po prostu bycia dobrze ubranym – nie przebranym.